Memorial Kariyerim
Geleceğini Memorial İle Şekillendir

Dopdolu bir kariyer için Memorial’da
hep daha fazlası var.

İş Yerinde Fırsat Eşitliği

Memorial Gelişim Akademisi

Türkiye’de kaliteli sağlık hizmetlerinin öncüsü olan ve uluslararası arenada bilimsel başarılarıyla adından söz ettiren Memorial Sağlık Grubu (MSG), Memorial Gelişim Akademisi’ni 3 yıl önce hayata geçirdi.

Akademinin misyonu, MSG’nin vizyonuna ve stratejilerine yönelik ihtiyaç duyulan kendi liderlerini geliştirmek ve yetiştirmek. Bununla birlikte çalışanlarımızın potansiyellerini performansa dönüştürme konusunda onları desteklemek ve güçlendirmek. Akademi eğitimleri, mesleki ve yetkinlik geliştirme eğitimleri olmak üzere iki kategoriden oluşmaktadır. Mezunlarımız şu anda kurumun çeşitli bölümlerinde yönetici olarak çalışmakta ve kurumun geleceğini şekillendirmektedir.

Dopdolu kariyer fırsatları için giriş yap

Giriş Yap

Hastane Sektöründe Türkiye’nin En Mutlu İşyeri 2. Kez Memorial’ın!

HASTANE Memorial Sağlık Grubu, Happy Place to Work tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri” araştırmasında 2. kez en yüksek puanı alarak zincir hastane sektöründe yeniden “Türkiye’nin En Mutlu İşyeri” seçildi.

Detaylı bilgi için

Kadınlar Omuz Omuza Birinci Yılını Geride Bıraktı

Kadınların iş gücüne katılımını ve mesleki yaşamda tutundurulmasını sağlamak, toplumsal yapıyı ekonomik açıdan kalıcı ve sürdürülebilir kılmak amacıyla Memorial Sağlık Grubu ve İyi Niyet Derneği iş birliği ile hayata geçirilen "Kadınlar Omuz Omuza" projesi birinci yılını geride bıraktı.

Detaylı bilgi için

Memorial “Kadın Dostu Markalar 2023 Farkındalık Ödülü’nün sahibi oldu

Memorial Sağlık Grubu, Mart 2022’de hayata geçirdiği, hayatı tek başına omuzlayan kadınlarımızı istihdam ederek iş yaşamına kazandıran ve toplumsal farkındalık oluşturan Kadınlar Omuz Omuza Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesiyle, “Kadın Dostu Markalar 2023 Farkındalık Ödülü’nün sahibi oldu.

Detaylı bilgi için

Hastane Sektöründe Türkiye’nin En Mutlu İşyeri Memorial

Memorial Sağlık Grubu, Türkiye’de ilk defa Happy Place to Work tarafından gerçekleştirilen, “Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri” araştırmasında Hastane Sektöründe “Türkiye’nin En Mutlu İşyeri” seçildi.

100 farklı sektörden 100 şirketin yer aldığı “Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri” araştırmasında hastaneler kategorisinde en yüksek puanı alarak liderliğe oturan Memorial Sağlık Grubu, dünya ve ülke çapındaki başarılarına bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşıyor.

Detaylı bilgi için

“Kadınlar Omuz Omuza” Sosyal Sorumluluk Projesi

Memorial Sağlık Grubu, hayatı tek başına omuzlayan kadınları istihdam ederek, mesleki eğitimlerle destekleyerek ve iş hayatını kolaylaştıracak mentörler atayarak kadınları, meslek yaşamına kazandırmayı amaç edinmiştir. Kadınların gelecek kurmalarına yardımcı olmak ve toplumsal farkındalık oluşturmak adına “KADINLAR OMUZ OMUZA” sosyal sorumluluk projesi hayata geçirilmiştir.

Detaylı bilgi için

Memorial’da Sürdürülebilirlik

Yaşadığımız dünyayı önemsiyoruz. Çevre koruma yaklaşımını iş yapma ve karar alma süreçlerimize entegre ediyoruz. Başka bir deyişle; sağlık sektöründe, sağlıklı bir toplum yaratmak için büyük resmin bir parçası olduğumuzu biliyoruz ve tüm çalışanlarımıza bu bilinçle farkındalık yaratmaya ve topluma katkı sağlamaya çabalıyoruz.

Öğrenciler ve Yeni Mezunlar için Staj İmkanı

Memorial Sağlık Grubu’nda kısa ve/veya uzun dönem staj imkanına sahip olabilirsin.
Staj programlarımız ile iş hayatını öğrenerek deneyimleyebilir ve staja başladığınız ilk günden itibaren deneyimli Memorial çalışanlarıyla birlikte gelişir, projelerde yer alabilir ve kariyeriniz için oldukça önemli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için

Hasta Hizmetleri Yönetici Yetiştirme Programı

Vazgeçilmez değerlerimiz olan “mükemmel hizmet” ve “hasta&çalışan odaklı hizmet” çerçevesinde çalışabilecek, kariyerine “Hasta Hizmetleri”nde yön vermek isteyen, Memorial Sağlık Grubu’nun geleceğinde önemli sorumluluklar alabilecek yetenekleri arıyoruz.

Detaylı bilgi için

Management Trainee Programı

Düşünsene seni, özel olarak tasarladığımız eğitimlerle sürekli destekliyoruz, iş hayatına hazırlıyoruz. Farklı departman ve birimleri tanıma, deneyimleme fırsatı veriyoruz. Ayrıca sürekli büyüyen ve öğrenen bir kurum olduğumuz için kariyerine farklı ekiplerde devam etmek istersen, kariyer yolları açık tutuyoruz.

Detaylı bilgi için

33+

Yaş Ortalaması

8000+

Mutlu Çalışan

6

Şehirde

12

Hastane

Fırsat Eşitliği

Memorial Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Politikamız; Çalışanları ve iş başvurusunda bulunan bireyleri cinsiyet, cinsel yönelim, etnik köken, din, mezhep, sendika üyeliği, engellilik veya yaş açısından tarafsız bir şekilde değerlendirmek ve herkese eşit fırsatları sunmaktır.

Detaylı bilgi için

Kadın Dostu Marka

Memorial Sağlık Grubu, Capital Dergisi "Kadın Dostu Şirketler" araştırmasında kadın yönetici oranı en yüksek 5. şirket seçildi. Ödülü İK Direktörümüz Özlem Çakar, İK Grup Müdürümüz Elif Aydın ve İK Müdürümüz Zeynep Şenel tüm kadın çalışanlarımız adına aldılar.

İş Ara

Kariyer yolculuğunda bizimle birlikte yürümek için ilk adımı atabilirsin.

Kariyer fırsatlarına göz at